Samsung GT-S5611 dhe nokia asha 300

Shitet nga: samsung 12 Nën 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Samsung GT-S5611 55 euro dhe nokia asha 300 55 euro ose te dyja bashke 100 euro ,shume te mbajtur dhe mban 4 dite bateri!
dhe mund te nderrohet....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim