Samsung GALAXY S2 PLUS

Shitet nga: redon 17 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire. Ka vetem disa te gervishtura te vogla te kasa gje e cila eshte normale per te gjithe telefonat e tipi SAMSUNG. Telefoni eshte origjinal dhe funksionon shume mire me te gjitha aplikacionet si Facebook, Instagram, Viber, Whatsapp etj. Kamera eshte 8 mega pixel dhe ka nje kualitet me te larte krahasuar me telefonat e tjere te tipit GALAXY S2 . Me telefonin perfshihet edhe nje cover per femra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim