Samsung GALAXY S2 GT-I9100

Shitet nga: erigleno 13 Dhj 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Nderroj Samsung Galaxy S2 GT-I9100 me nje telefon tjeter .
Eshte blere ne Itali dhe eshte i perdorur por ne gjendje shum te mire .
Ka version 4.1.2 Jelly Bean .
Mban bateri 8 deri ne 9 ore karikim .
Cdo qe funksionon shum mire .
Per me shume kontaktoni ne e-mail.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim