SUPERRR OKAZION, Galaxy note 8.0 gt-n5100 me sim..

Shitet nga: galaxy note 13 Nën 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Tiranë
Shes galaxy note 8.0 me sim karte dhe factory unlocked,, ne gjendje perfekte, pa asnje shenje perdorimi. Proçesori 1.6 quad core, 2gb ram, kamera 5 megap. Shoqerohet vetem me karikusin origjinal dhe coverin mbrojtes. mundesi nderrimi me laptop ose galaxy note 3 e te jene perfekt. plus lek nga un.

CMIMI I NOTE 8 MOMENTALISH NE NEPTUN ESHT 500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim