SONY XPERIA Z1

Shitet nga: Andi 13 Sht 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Sony Xperia Z1 ne gjendje perfekte pa piken e gervishtjes,ngjyre e zeze me 2 vjet garanci per te gjitha pjeset e software-it,memorie 16gb,2 giga ram,quad core menjefjale eshte nga telefonat me te shpejte ne bote,dust dhe water resistant,foto te mrekullueshme nen uje,xham i temperuar.Telefoni shitet bashke me 2karikues origjinal njeri prej te cileve me magnet,gje gjithashtu 2 kellefe.Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim