SAMSUNG K Zoom si i ri Hexa Core 2Giga RAM 20,7..

Shitet nga: Toni 25 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet samsung K zoom osé s5 zoom me dy procesora Hexa core pra 1,7dual Core dhe 1,3 quad core,20,7mp camera me nje zoom professional 2mp frontale 2giga RAM 8giga memorie i perdorur vetem 1 muaj dhe i importuar nga Germania!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim