SAMSUNG GALAXY STAR ADVANCE

Shitet nga: BESI 13 Sht 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung GALAXY Star Advance është e mbushur me të gjitha karakteristikat thelbësore që definojnë smartphone. Nga hardware për software, brenda dhe jashtë, kjo është një telefon që sjell një përvojë optimizuar për të bërë çdo gjë që ju doni.

Karakteristikat kryesore
10.92 cm (4,3 ") ekran WVGA
Processor Advance 1.2GHz
1800mAh bateri

ESHTE I RI,NE KUTI.
CMIMI 130 EURO.CMIMI I DISKUTUESHEM!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim