SAMSUNG GALAXY S5

Shitet nga: galaxy s5 19 Dhj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET SAMSUNG GALAXY S5 versioni MADE IN VIETNAM. i zhbllokuar me te gjitha kartat NGJYRE BLU E ERRET QUAD CORE 1.2 GHz KAMERA 13 MP KAMERA PERPARA 2 MP. 2 Gram . MEMORIA 16 GB mund te levizni faqet e menuse me pellembe pa e prekur pra eshte me sensor si dhe plot opsione te tjera. EKRAN 5 INCH TELEFONI ESHTE I RI. MUND TE INSTALONI TE GJITHA APLIKACIONET SI FACEBOOK, VIBER , WHATS UP, SI DHE CDO APLIKACION QE MUND TE GJENDET NE PLAYSTORE.COM. ESHTE TEPER I SHPEJTE NE INTERNET SI NE 3G ASHTU DHE NE WIRELESS. CELULARI SHOQEROHET ME KARIKUES FISHE USB PER KOMPJUTERIN SI DHE KUFJET . . CMIMI ishte130 EURO . Por meqë do rri vetëm për Festa behet Cmimi 110 euro. Email/ tel pas datës 22 dhjetor se nuk jam në Shqipëri. Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim