SAMSUNG GALAXY S5

Shitet nga: elis 01 Sht 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET SAMSUNG GALAXY S5 versioni MADE IN VIETNAM. NGJYRE BLU E ERRET QUAD CORE 1.2 GHz KAMERA 13 MP KAMERA PERPARA 2 MP. MEMORIA 16 GB. EKRAN 5 INÇ TELEFONI ESHTE I RI. MUND TE INSTALONI TE GJITHA APLIKACIONET SI FACEBOOK, VIBER , WHATS UP, GPS MAKINE SI DHE CDO APLIKACION QE MUND TE GJENDET NE PLAYSTORE.COM. ESHTE TEPER I SHPEJTE NE INTERNET SI NE 3G ASHTU DHE NE WIRELESS. CELULARI SHOQEROHET ME KARIKUES FISHE USB PER KOMPJUTERIN SI DHE KUFJET . BATERIA I MBAN PA FRIKE 1 DITE SADO TA PERDORESH NE INTERNET. DISPONOJ 2 TELEFONA TE TILLE THEKSOJ CEL ESHTE CILESI ME E MIRE SE ATA TE SJELLE NGA DUBAI QE JANE NE QARKULLIM KOHET E FUNDIT CMIMI 150 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim