SAMSUNG GALAXY S5

Shitet nga: elis 28 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Shes samsung galaxy S5 MADE IN VIETNAM by samsung ( I ZHBLLOKUAR ME TE GJITHE OPERATORET )
ngjyre Blue e erret, me LCD kualitet, i paperdorur, me karikues kufje dhe kablo per pc.

Eshte android 4.4.2 ka wi-FI dhe eshte teper i shpejte ne internet, mund ti shkarkoni te gjitha aplikacionet dhe programet ne .play store.com
Facebook
Whatsapp
Skype
Viber
Navigator makine etj.
THEKSOJ ESHTE CEL I CILESISE ME TE LARTE NGA VERSIONI MADE IN DUBAI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim