SAMSUNG GALAXY S4 i9505

Shitet nga: Niku 28 Sht 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet ose nderrohet Samsung Galaxy S4,modeli i9505 me proc quad core 1.9ghz.Telefoni shoqerohet me fishe origjinale,karikues origjinal,kufje origjinale,dy kasa,edhe nje bateri e jashtme. Tel eshte ky ne foto. Cmimi 36.000 leke.

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=hl
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim