SAMSUNG GALAXY S4 GT-I9505 16GB I ZI

Shitet nga: galaxy 29 Nën 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje te mire.
Shoqerohet me karikues origjinal dhe kufje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim