SAMSUNG GALAXY S3

Shitet nga: mario 01 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
shes galaxy s3 i ardhur nga itali para 1muaj e shes sepse kam marr galaxy s5 factory unloced pa asnje gervishtje i mabajtur me kase dhe me xham mbrojtes cmimi i arsyetushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim