SAMSUNG GALAXY S3

Shitet nga: galaxy s3 26 Tet 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet urgjent . SAMSUNG GALAXY S3 i9300 ...... ME TE GJITHA AKSESORET E TIJ ORIGJINAL
KUFJE , karikues, KUTIA BASHK ME KATALLOGUN DHE 3 COVER TE NDRUSHEM


Ekrani 4.8 inches (~306 ppi pixel density)Memorial e telefonit 16 GB

1 GB RAM

CPU Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9

CAMERA Primary 8 MP, 3264 x 2448 pixelc quality

Video HD 1080p@30fps

Secondary 1.9 MP, 720p@30fps

Radio Stereo FM radio with RDS

Audio quality Noise -90.3dB / Crosstalk -92.6dB
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim