SAMSUNG GALAXY S3

Shitet nga: SAIMIR 08 Tet 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SAMSUNG GALAXY S3 16 GB I BARDH NE GJENDJE TE SHKELQYER I ARDHUR NGA JASHT ME KUTIN DHE TE GJITHA AKSESORET E VET ose ndrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim