SAMSUNG GALAXY S2 T989 1.5 DUAL CORE

Shitet nga: ai 10 Krr 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 LEK

Komuna: Tiranë
SAMSUNG GALAXY S2 T989 VERSION AMERIKAN 1 muaj muaj qe ka ardh nga amerika.ngjyre I bardhe 1 GB RAM. 16 GB memorie, Kamera 8 MP ,CPU 1.5 Dual Core , Ekrani 4.6" version 4.1.2 Jelly Bean ..I mban te gjitha lojrat me te fundit si dhe programet Whatsapp..Viber ..skype..etj etj Me i miri i Galaxy S2 ..krahasohet me S3......MUndesi nderrimi me cel tjeter S3...Nexus 4 ..iphone 5
Mund te me kontaktoni dhe ne VIBER ose WHATSAPP
http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_ii_t989-4129.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim