SAMSUNG GALAXY NOTE 3 Versioni N9005 32 giga ..

Shitet nga: andi 21 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Tiranë
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005
I RI NE KUTI , VERSIONI I ME I MIRE I NOTE 3 i PRODHUAR PER EUROPEN.
I CILI BEN TE MUNDUR UPDATE ME TE SHPEJTA NGA SISTEMI DHE ME I SHPEJTI se versionet e tjera te note 3 ram Quad-core 2.3 GHz Krait 800. Eshte procesori me i madh qe disponon Note 3 dhe perfshihen vetem ne kto dy modele > (N9005, N9002)

vlen per ti theksuar qe cmimi i ktij aparati eshte me i larti nga vesionet e tjera mund ta kontrolloni dhe ne faqe te ndryshme web

Disa specifikime te cel i gjeni duke klikuar ne kte link >

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_3-5665.php

Tel. : 0692305499

Faleminderit .

Cmimi 430 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim