SAMSUNG GALAXY GRAND DUOS

Shitet nga: Mario 09 Qer 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
NE GJENDJE SHUME TE MIRE AKULL I RI VETEM NJE MUAJ I PERDORUR ASNJE GERVISHTJE ME TE VOGEL ME KELLEF E QESE PARA. CMIMI I PADISKUTUESHEM. NE CMIM PERFSHIHET KARIKUESI DHE KELLEFI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim