SAMSUNG GALAXY NEXUS 3

Shitet nga: Vini 31 Gsh 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Tiranë
Celi ne gjendje te mir , asnji t gervishur n xham
esht perdorur vetem 5 muaj n kanada
esht njesoj si Samsung galaxy s3
ka 5 mgpx mrapa dhe 1.3 para
16 gb memorje
1gb ram
1.2 dual core cortex a7


shitet 200.000 leke I diskutushem , per arsye mos perdorimi dhe sepse m duhen leek


Specifikimet:
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_nexus_i9250-4219.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim