Psp WiFi

Shitet nga: Alisa 11 Qer 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sistemi software "PSP" gjithashtu mund te lexoje lojera fale nje lloj disku te veçante te quajtur umd disk.
Memorja: 32 MB RAM memorie kryesore
Procesor grafik: GPU origjinale për të shpejtuar configurable në 1/166 MHz me 2 MB memorie të brendshme dhe ndërfaqe 512-bit mbështetjen pasqyrim poligone
Wifi:Wi-Fi IEEE 802.11b lidhje mundëson ad-hoc dhe Infrastrukturës me y Otras PSP Internet me gameplay për 2/16 Jugadores të njëjtën kohë. Sistemi Ajo software Përfshin një Web Browser me bazë Access NetFront.
Ajo mundeson dhe shkarkimin e lojerave nga interneti ,gjithashtu duhet te kesh nje adres psp qe te regjistrosh lojera.
Faleminderit! :) ♥
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim