Ps3

Shitet nga: Red 12 Dhj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 LEK

Komuna: Tiranë
Eshte ne gjendje shume te mire , pa chip dhe shoqerohet vetem me dy dorezat .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim