Programim Android

Shitet nga: Julian Kurti 21 Maj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Tiranë
Programoj celular android te te gjitha markave per vetem 15 mij lek kur nuk ndizen . 10 mij lek per ti bere programimin e fundit 4.4.2 KitKat . Si dhe programojm cel kinez me android qe nuk ndizen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim