Plus pro black

Shitet nga: bona 17 Qer 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tiranë
celular plus pro black... sistem android me dy karta... punon me cdo lloj karte. kamra 5 mgp, ekran 4 inch, procesor 650 mhz, 2g dhe 3g, wharles, blututh, radio, gps, memorje brendshme 512 mb, kart memorie e perfshir 2 G.B. bateri 1300m,a,h lion.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim