PSP Vita

Shitet nga: xhenis 10 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Tiranë
PsP Vita & Wifi
Ka -1 Fifa 2014 -
Lsd card 4gb
Karikues
Esht ne gjendje shum te mire Dhe me mbrojtes Ekrani .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim