Okazion, Shitet Htc One X perfekt 32 gb 20000 ..

Shitet nga: Saimir29 18 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet htc one x perfekt ,ne kuti me te gjith aksesoret perkates
,htc mbahet per design e mrekullueshem qe ka dhe per hollesine e telefonit qe eshte super slim.

ngjyre e bardhe
ekrani 4.7 inch
quad core 1.5
ram 1 gb
rom 32 gb
kamer 8 mp me hdr dhe panorama e cila ka nje cilesi qe sja vlen ta humbesh
nuk nderrohet vetem shitet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim