ORE TELEFON E RE NE DY NGJYRA BARDHE DHE TE ZEZE

Shitet nga: JURGEN 26 Qer 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
ORE TELEFON
ME KETE ORE FLSINI NE TELEFON DERGONI MESAZHE DEGJONI MUZIK...
KA KARTE MEMORIE...RADIO...AUDIO PLAYER...VIDEO PLAYER...
ESHTE ME TE GJITHA AKSESORET:
NJE KARIKUS
2 BATERI
KUFJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim