ORE TELEFON E RE 6000 mij lek

Shitet nga: JURGEN 12 Krr 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
KA DHE BLWTUTH

ME KETE ORE FLSINI NE TELEFON DERGONI MESAZHE DEGJONI MUZIK...
KA KARTE MEMORIE...RADIO...AUDIO PLAYER...VIDEO PLAYER...
ESHTE ME TE GJITHA AKSESORET:
NJE KARIKUS
2 BATERI
KUFJE
touchscren
Gjithashtu per ata qe jan student nje menyr me e mir per te kopjuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim