OKAZION Sony Xperia play... idiskutueshem

Shitet nga: denis 10 Jan 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
Sony Xperia play ka certifikate nga play station dhe pranon lojrat e. tij. ka kamer 5 mp. ekran 4 inch LCD. ram 512. pracesor 1ghz scorpion. Çmimi i dikutushemNuk ka njoftime të vizituara
Në fillim