OKAZION.. Motorola G. Android 4.4.2

Shitet nga: Dori 13 Krr 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Motorola G. Motorola tashme nje kompani e blere nga Google sjell smartphone me te ri ne treg. Duke qene se telefoni ka dale nga kompania e njhur Google ka te gjithe suportin e nevojshem per ta bere ate nje nga telefonat celuare me te mire te momentit me versionin me te fundit te android 4.4.2.

Ekrani : IPS LCD capacitive touchscreen, 720 x 1280 pixels, 4.5 inches
Cpu : Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7
1 Gb Ram.
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire pune,i blere ne kuti dhe i perdorur vetem per nje jave, Telefoni eshte i pajisur me mbrojtese per ekranin. Telefoni eshte bashke me kutine dhe dhe aksesoret origjinal.
Shitet per arsye se me erdhi tel tjeter.

Specifikime te tjera mund ti shihni ketu :
http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g-5831.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim