Note 3

Shitet nga: klejdi 16 Tet 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet samsung note 3 versioni n9005 me parametrat me te mira te note 3.pervec aksesoreve te vet qe ka ne kuti,ka edhe 2 mbrojtes alumini bumper.1 kllef kundra ujit.2 bateri extra ku njera esht 4680mah dhe tjetra 7860mah bashk me kapakun.5 muaj i perdorur.ka edhe 1 vit e gjysem garanci.ne gjendje shum te mir.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim