Nokia 3310

Shitet nga: Ardit 17 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 3310
Nokia 3310 esht nder telefonat e par qe dolen ne treg nga kompania Nokia (Gjermani) me nje dizanj modern te asaj kohe i cili u be nje nder telefonat me te shitur ne treg me cmimet e iPhone 6 qe kemi ne sot ..por esht mire te dini qe kjo seri e ketyre telefonafe" 3310 " u prorgramuan me sitmemin e -anti pergjues- qe me kalimine viteve ne kete sistem nderhyn pragramet e sistemeve pergjues dhe ben te mundur qe disa prej tyre te pergjohen nga policia e tjer.. me e bukura qe dua te tregoj esht se jemi ne 2015 dhe Nokia 3310 ka shum vite qe ka dal nga tregu pra ka me shum se 30 vjet ne qarkullim qe do te thote se sistemi satelitor dhe tokesor ka rritur vemendjen me shume tek telefonat modern qe kemi ne treg ditet e sotme me sistem android ..iOs dhe windows e tjer.. qe do te thot ky telefon qe juve ju duket qesharak esht i afte te mos pergjohet me nga anje pergjues per arsye se sistemi qe permban ky telefon ka dal nga programet globale qe jan sot per sot ne qarkullim .. Te interesuarit ose bleresit serjoze te me kontaktojne ..kujdes ky telefon nuk ju sherben per asgje tjeter lundrim ne internet apo gjera te tjera .. permasat e tij jan pak te medha por ka nje bateri qe jetgjatesia e saj shkon deri ne 5 -6 dite pa e karikuar por me gjenialja e ketij esht se nuk pergjohen . ;)

Te interesuarit ose bleresit serjoze te me kontaktojne
400 Euro secili.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim