Nokia x7

Shitet nga: aldi 09 Nën 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Nokia x7 i zi, metalik, 120 euro i padiskutueshem. tel i perdorur por ne gjendje shum te mire, ne kuti dhe me te gjithe aksesoret origjinale. 1 nga telefonat me te mire te prodhuar nga nokia.

kontakt ne email kush eshte i interesuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim