Nokia lumia 520

Shitet nga: mario 09 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Shes nokua lumia 520 te verdhe kamera 5megapiksel 8 gb. Eshte akull i ri pa asnje gervishtje. Me mbrojtese taci dhe gomin.cmimi100 i padiskutueshem.per konkakt ne fbhttps://m.facebook.com/#!/any.mous.3998?ref=bookmark
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim