Nokia c6-01

Shitet nga: Klajdi 13 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

145 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Nokia c6-01 eshte ne gjendje pune shum te mire , celulari mban bateri , ne cmim perfshihet kartmemorie 2GB dhe karikuesi origjinal , touchi ne gjendje te shkelqyer me protecct screen , me kamera 8mpix + kamera primare 1.2 mpix , cmimi : 145 mij leke. Ose nderrim me iphone 4s + lek nga ana ime !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim