Nokia c5-00 dhe galaxy ace

Shitet nga: Agustin 17 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
shiten nokia c5-00 70milek dhe galaxy ace 90milek ne gjendje shume te mire pune.
ndodhen fiks ne mamurras,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim