Nokia X , me 2 karta ORIGJINAL , i ri , 2 muj p..

Shitet nga: eno 06 Nën 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 LEK

Komuna: Tiranë
ska asnji lloj gervishtjeje , esht me dy karta dhe ORIGJINAL esht me sistem android , ;) , per me teper shikoni videon https://www.youtube.com/watch?v=Bo2apqKlhpo
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim