Nokia N97 mini ne gjendje shume te mire .

Shitet nga: Beni 17 Sht 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte perdorur gjithmon me kellef dhe eshte shum i mbajtur . Shitet per arsye mos perdorimi . Ka Keto karakteristika .Compatible networks HSDPA (3.5G), Quad band GSM / GPRS / EDGE GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900
Availability by country 9 June 2009
Predecessor Nokia N96
Successor Nokia N8
Nokia C6
Nokia N900
Form factor Tilt slider
Dimensions 117.2 × 55.3 × 15.9* mm
*18.25 mm at camera area for original (113 x 52.5 x 14.2 mm for mini)
Weight 150 g for original (138 g for mini)
Operating system Symbian OS 9.4 with Nokia S60 Fifth Edition UI. Current firmware 22.0.110 (RM-505) / 22.1.112 (RM-506) / 22.2.110 (RM-507)
CPU Single CPU, 434 MHz ARM11
Memory 128 MB SDRAM
Storage 32 GB on-board (about 29.8 GB user available) for original, (8 GB for mini)
Removable storage microSD 16 GB max (16 GB Max MicroSDHC available in 2009)
Battery BP-4L (1500 mAh, Li-polymer) for original, (BL-4D 3.7 V 1200 mAh for mini)
Data inputs QWERTY keyboard, resistive touchscreen, proximity and ambient light sensors, accelerometer, digital compass
Display 640×360 px (16:9 aspect ratio), 3.5 in for original (3.2 in for mini), sliding tilt TFT LCD display, up to 16.7 million colours
Rear camera 5.0 megapixels
f/2.8 Carl Zeiss Tessar lens
Connectivity WLAN 802.11b/g, USB 2.0, Bluetooth 2.0, TV-out (PAL/NTSC), FM transmitter only for original
Hearing aid compatibility M3[1]
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim