Nokia N81 8GB

Shitet nga: Nokia 08 Nën 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Nokia N81 8Gb. Celi eshte ne gjendje pune shume te mire, gati per cdo Prove. Eshte nje cel shume i mire per ata qe e dine se si jane keta celulare. Suporton 2g, 3g, memorie te brendshme 8gb, etj. Per te pare me shume te dhenat e celularit dhe per performancen e tij, shikoni me poshte: https://www.youtube.com/watch?v=fQ6Y9cltcnU si dhe ne : http://www.gsmarena.com/nokia_n81-2084.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim