Nokia Lunia 900,i bardhe ne gjendje shume te mire.

Shitet nga: Landi 30 Qer 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Nokia Lumia 900 ne gjendje mjaft te mire.Telefoni shitet me karikues dhe kufje dhe eshte i mbrojtur nga qese.Cmimi 20 000 i pafiskuturshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim