Nokia Lumia Icon 930 i zi

Shitet nga: indrit 15 Tet 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Nokia Lumia Icon 929, versioni amerikan i 930, ne gjendje perfekte...Me prametrat me te mire te te gjithe telefonave Windows Mobile...Me memorje 32gb dhe kamera 20mp...per me shume info mbi telefonin:

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_icon-5833.php

Cmimi 320euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim