Nokia Lumia 928 i zi

Shitet nga: indrit 15 Tet 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Nokia Lumia 928 i zi i perdorur por ne gjendje perfekte....Ka ekran 4.7", 1gb ram, memorje 32gb dhe kamera 8mp me xenon flash...Per me shume info mbi telefonin vizitoni faqen:

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_928-5437.php

Cmimi 200euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim