Nokia Lumia 820

Shitet nga: Elis 11 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte ne gjendje shume e mire. E sapoardhur nga Franca, permban 1gb RAM dhe * gb memorie te brendshme.Mund te nderrohet me nje Celular tip Samsung. Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim