Nokia Lumia 820, i ri ne kuti i pa hapur

Shitet nga: Nokia Lumia 820 25 Qer 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Nokia Lumia 820, i ri unlocked. Eshte nje telefon qe ofron performance shume te mire me procesorin 1.5GHz dual core Krait . Ka design shume te bukur dhe elegant. Ka ekran 4.3 inch, Ram 1GB, Memorje 8 GB, dhe kamera 8 MP, 3264 x 2448 pixels, Carl Zeiss optics, autofocus, dual-LED flash. Sistemi operativ eshte windows 8.
Per me teper mund te shikoni te dhenat e detajuara ne gsm arena:

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_820-4968.php


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim