Nokia Lumia 710

Shitet nga: Nokia Lumia 710 12 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Tiranë
Nokia Lumia 710 , Kamera 5 mp , Software - Windows 7.8 (mund te update-ohet dhe ne windows 8 ,Total Storage 8 GB , Pa Gervishtje Pa Asje thyerje ose dicka .... nuk ngec si telefon i ka te gjitha aksesoret origjinal si kufje , Karikues Dhe Klluf .. E Nderroj dhe me Galaxy S4 Mini ose S3 te perdorur ....... Per Me shume foto Na Kontaktoni! (Cmimi i Diskutushem )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim