Nokia Lumia 625 I RI

Shitet nga: Roger 08 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Nokia Lumia 625 TE RI. Me të gjithë aksesorët dhe me kapak mbrojtës rezervë. Ngjyrë e bardhë
Memorja 8G, Camera 5MP Led Special Flash.
Cmimi 140 euro i diskutueshëm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim