Nokia E75

Shitet nga: geni 05 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK   3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes nokia E75, ne gjendje te mire, kasat jan te gervishtura por nuk ka asnje lloj problemi si cel. Instalon programe si Whatsapp , Viber, Facebook, si dhe Slick ( facebook chat) Cmimi : 2500 leke. Cel : 0686419751
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim