Nokia E7

Shitet nga: saimir 12 Sht 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
shes nokia E7 ne gjendj shume te mire touch shume i mire tastiera punon pa probleme me dy kamera primary eshte 8 MePixel dhe memorje 16 Gb eshte i mirembajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim