Nokia 710

Shitet nga: mili 15 Dhj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
celulare ne gjendje perfekt.nokia 710 pothuajse i ri .me te gjitha aksesoret dhe me kutine e vete.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim