Nokia 620

Shitet nga: Nokia 620 16 Krr 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shum te mire , shitet per arsye mos perdorimi
Ngjyr e Zez , ka dhe 2 kapak nderres ( Bardh , Verdh )
8 Gb Memory , Kamera 8 Mg pixel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim