Nokia 5530 XpressMusic

Shitet nga: Arditi 26 Gsh 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 LEK

Komuna: Tiranë
Eshte i ardhur nga Italia dhe eshte ne gjendje te shkelqyer.Eshte me pak se 2 jave i pordorur.Ka pak gervishtje shume te vogla.Ai kapaku i zi mbrapa ne qofte se deshironi mund te hiqet.Eshte 100% origjinal.Jepet bashke me aksesoret e tij.Shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi eshte i diskutueshem.Pranon karte SD deri ne 32 gb.Flm per mirkuptimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim